Ar ko krāsot?

post-3-13147791481230

Daudzu gadu garumā Mēs esam nodarbojušies ar metāla konstrukciju pretkorozijas aizsardzības jautājumiem, un varam droši pateikt, ja Jūs krāsojat ar kvalitatīviem produktiem un tehnoloģiju ievērošanu, Jūs ekonomējiet sev naudu un laiku!

 

Pārsvarā visi krāso ar lētām alkīda krāsām, nedomājot, ka pēc 2-3 gadiem pārklājums būs nederīgs, sāks rūsēt, un visa metāla konstrukcija izskatīsies briesmīgi un prasīs remontu. Krāsas uz epoksīda, vinila-epoksīda un poliuretāna pamata atšķiras ar savām aizsardzības īpašībām. Izmantojot tās kompleksajās aizsardzības sistēmās kopā ar aukstu cinku, var iegūt pārklājumus ar garantijas kalpošanas termiņu līdz pat 25 gadiem! Vinila-epoksīda krāsas Vinikor – savieno sevī epoksīda krāsu (noturīgums) un vinila krāsu (elastīgums) priekšrocības, bet to cena nepārsniedz alkīda krāsu cenas.

 

Rūpniecisko un būvniecības metāla konstrukciju ilgtermiņa pretkorozijas aizsardzībai VMP piedāvā laku un krāsu pārklājumu kompleksās sistēmas, kuras ražo, ņemot vērā mūsdienu pretkorozijas materiālu izveides pasaules pieredzi:

Pārklājumu sistēma jaunajām metāla konstrukcijām:

- uz cinka piepildīto materiālu pamata;

- materiālu pamata, kuri palēnina korozijas procesu;

Pārklājumu sistēma metāla konstrukciju remontam.

Tajās izmantojamiem materiāliem piemīt paaugstināti ekspluatācijas un tehnoloģiski raksturojumi, kas tiek panākts, pateicoties to sastāvā esošiem:

- augsti efektīviem pretkorozijas pigmentiem, tādu kā cinka pulveris (protektora aizsardzība), cinka fosfāts (inhibitora aizsardzība), alumīnija pūderis un „dzelzs” vizla (barjera aizsardzība);

- ķīmiski- un atmosfēras izturīgiem polimēriem: epoksīda un poliuretāna sveķi;

- piemaisījumiem ar speciāliem efektiem un dažādiem papildus piedevām, kuras ir paredzētas materiālu tehnoloģisko īpašību optimizācijai.

VMP pārklājumu sistēmu priekšrocības:

- pārklājumu sistēmu kalpošanas termiņš pie ekspluatācijas atklātajā atmosfērā līdz 25 gadiem;

- VMP materiāli ir tehnoloģiski, vienkārši un ērti lietošanā: lielākai daļai no tiem ir viens iepakojums, kas atvieglo darbu ar tiem un izslēdz iespēju kļūdīties, samaisot komponentus;

- lielāko materiālu daļu var uzklāt pie negatīvām temperatūrām (līdz - 15 °С) un paaugstināta gaisa mitruma;

- krāsošanas darbi ar VMP materiāliem tiek veikti gan rūpnīcā, gan laukā;

- visus materiālus uzklāj ar parastām laku un krāsu metodēm: bezgaisa vai pneimatiska smidzināšana, pielietojot otu un veltnīti.

 

 

 

 

 

 

Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information
betfair.artbetting.net
sports bookmakers